معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
آسیب های بخش تولید محصولات کشاورزی بر طرف شود
آسیب های محصولات کشاورزی
گرگان - خبرگزاري مهر: معاون برنامه ريزي اقتصادي و اشتغال استاندار گلستان گفت: در حوزه توليد محصولات کشاورزی مشكلات بسياري پيش رو است به خصوص طي چند سال اخير به دليل مجموعه اتفاقاتي كه رخ داده است حوزه توليد آسيب زيادي دیده است که باید با تلاش مسئولان بر طرف شود.
به گزارش خبرنگار مهر، علي مرگدري عصر سه شنبه در مراسم توديع و معارفه رئيس جهاد كشاورزي استان گلستان  افزود: كشاورزي مهمترين صنعت مردم استان است و بيشتريت بخش اشتغال را در سطح استان تشكيل مي دهد از اين رو در اولين اوليت قرار دارد.
 
وي ادامه داد: بايد در اين بخش تولید بسيار تلاش شود و تمامي كاركنان جهاد عزم خود را در جهت توسه كشاورزي استان جزم كنند.
 
وي اذعان داشت: گلستان بر اساس سند آمايش به ترتيب اولويت بر 4 محور،  كشاورزي، صنايع وابسته و پيوسته كشاورزي، گردشگري و حوزه تجارت و بازرگاني استوار است.
 
مرگدري تصريح كرد: براي ارائه خدمت مناسب مدير به به مردم ، مساعدت و همكاري مجموعه سازمان جهاد كشاورزي ضروري است زيرا تنها تدبير و تلاش مدير جهت پيشبرد اهداف سازمان كافي نخواهد بود.
 
وي با اشاره به اينكه مباحث كشاورزي را در 2 محور بايد پيش برد افزود: بهره وري از امكانات و پيشبرد سياستهاي كلي و ملي اولين محور و ايجاد فضايي مناسب جهت حداكثر بهره گيري ازحداقل ها دومين محور براي توسعه بحث كشاورزي مي باشد.
 
گفتني است مراسم توديع ومعارفه رئيس جهاد كشاورزي استان گلستان با حضور مسئولين شهرستاني و استاني در سالن اجتماعات سازمان جهاد كشاورزي استان برگزار شد.
 
منبع : khabarfarsi.com

نوشته شده در 12/09/1392 سه شنبه ساعت 23:14:36 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن