آغازبکارنمايشگاه بين المللي کشاورزي و محصولات ارگانيک
نمايشگاه  محصولات ارگانيک
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ، اسماعیل آذرگشب مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی گفت : هم اکنون با وجود خطرناک بودن آثار باقیمانده از سموم شیمیایی در محصولات کشاورزی و سرطان زا بودن آنها، استفاده نادرست از این روش ها همچنان خطرهایی به همراه دارد.
وی افزود: به همین منظور حضور شرکت ها در نمایشگاه امسال برای ارائه محصولات گیاهی و مهمتر از آن محصولات ارگانیک و فن آوری های مورد نیاز چشمگیر است ، محصولاتی که عاری از هرگونه مواد شیمیایی و افزودنی های مضر است .
اسماعیل آذرگشب اظهار داشت : جهان مدرن امروز توجه ویژه ای به مقوله سلامت آحاد جامعه دارد و محصولات ارگانیک مورد توجه ویژه است. 
وی گفت : چهارمین دوره نمایشگاه با رشد 30درصدی نسبت به سال گذشته و با حضور 140 شرکت داخلی و خارجی از 
آلمان، ایتالیا و ترکیه و...برگزار می شود و مشارکت کنندگان آخرین دستاورد و توانمندی خود را در زمینه کشاورزی در معرض دید قرار خواهند داد.
آذرگشب تصریح کرد: این نمایشگاه با حمایت سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی ، معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری ریاست جمهوری و نیز انجمن ارگانیک به عنوان متولی نظارت و کنترل محصولات و فناوری ارگانیک برگزار می شود.
در این نمایشگاه ، شرکت های تولید کننده و وارد کننده تجهیزات و لوازم آبیاری ، کود و سم ، ورمی کمپوست، بذر و نشا، گلخانه با هدف ایجاد بستری مناسب به منظور رقابتی سازنده و تبادل انتقال دانش فنی روز دنیا ، ارتقای سطح کیفی و کمی این صنعت حضور می یابند که در نهایت موجب دستیابی به جایگاه رفیع کشور عزیزمان در منطقه و حتی جهان خواهد شد.
آذرگشب همچنین از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه خبر داد و گفت : شرکت های دانش بنیان که رسالت ارتقای سطح دانش فنی و تجاری سازی ایده های نو بر عهده
دارد با ایده های جدیدو خلق دانش در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. 
مدیر اجرایی نمایشگاه به رعایت استانداردهای مصرف کود و سم در محصولات کشاورزی اشاره کرد و گفت : وجه تمایز نمایشگاه امسال حضور شرکت های نوپا و تازه تاسیس در موضوع هایی مانند آبیاری ، انواع کود و سم ، ورمی کمپوست ،بذر و نشا و محصولات گیاهی و ارگانیک است که مزیت رقابتی 
و مبنی بر فن آوری و محصول با کیفیت فراهم می کند.
نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی ، گیاهی ارگانیک و صنایع وابسته ، از 18 تا 21 دی با حضور مقامات وزارت جهاد کشاورزی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود و هر روز از ساعت 9 تا16پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
 
منبع :iribnews.ir
 
نمايشگاه  محصولات ارگانیک,محصولات ارگانيک,کشاورزی ارگانیک,مبارزه ارگانیک,محصولات و فناوری کشاورزی,ترویج کشاورزی,انجمن ارگانیک,فناوری ارگانیک,کود و سم,ورمی کمپوست,بذر و نشا, شرکت های دانش بنیان,
 

نوشته شده در 18/10/1392 چهارشنبه ساعت 01:07:55 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه مبارزه ارگانیک


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید