اطلاعیه مهم در مورد پرورش زالو
اطلاعیه مهم در مورد پرورش زالو
 
دوستان و علاقه مندان به پرورش زالو  دقت فرمایید که گروه انجمن متخصصان کشاورزی بساک با بهره گیره از دانشجویان دانشگاه تهران و کارافرینان با سابقه این صنعت در نظر دارد در راستای ایجاد صنف و انجمن زالو از تمامی تولید کنندگان و علاقه مندان به این صنعت خواهش دارد که با برگزاری یک همایش و تشکیل یک کارگروه انجمنی و صنفی قبل از ورود هر گونه دلال به این بازار انجمن تخصصی زالو را راه اندازی کند از دوستان علاقه مندی که مشتاق به تشکیل این انجمن هستند در کامنت اعلام امادگی بفرمایند.

 


نوشته شده در 24/06/1394 سه شنبه ساعت 19:09:19 توسط مهندس احمد یزدانی
ویرایش شده در 26/07/1394 ساعت 21:38:39 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه پرورش زالو


ناشناس در تاریخ بیست و پنجم دی 1395 گفته است

با سلام و احترام؛ از از ارائه اطلاعات جامع و کامل شما بی نهایت سپاسگزارم. در حقیقت با این کار زکات علمتان را پرداخت کردید که به امید خدا سودش را خواهید گرفت انشاء الله.
ناشناس در تاریخ بیست و سوم آبان 1394 گفته است

سلام با این کار موافقم ایده بسیار خوبی است . صالح قربانی از تبریز
امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
درباره انجمن متخصصان زالو

انجمن متخصصان زالو با  مدیریت مهندس  احمد یزدانی مولف کتاب پرورش زالو   و ازمشاوران برتر پرورش  زالو   به روش   نوین و مدرن روز دنیا    که تا به حال  فارم های زیادی را در ایران با مشاوره خود راه اندازی کرده اند و همین طور  مدرس  دوره های  پرورش زالو  اماده مشاوره و راهنمایی شما  عزیزان هستند.شما میتوانید از طریق سایت فیلم شبکه یک انجمن متخصصان زالو را دانلود کنید. 
ahmadyazdani@ut.ac.ir 
02632800260

فروشگاه خرید و فروش زالو
زالو درمانی
برچسب های زالو