افت قیمت مرغ در بازار تهران
افت قیمت مرغ در بازار تهران

افت قیمت مرغ در بازار تهران؛ ۶۹۰۰ تا ۷۵۰۰ تومان

قیمت عرضه هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم در برخی مناطق تهران امروز به ۶ هزار و ۹۵۰ تومان رسید و البته در برخی مناطق تهران تا ۷۵۰۰ تومان هم عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در حالی که در دو ماه اخیر قیمت گوشت مرغ به شدت افزایش یافته بود، امروز قیمت این محصول در مغازه‌های سطح شهر تهران به 7 هزار تومان و در برخی مناطق مانند خیابان هدایت (برادران شهید قائدی) به کمتر از 7 هزار تومان رسید.
بر اساس این گزارش قیمت مرغ گرم عرضه به مشتری در برخی از مناطق شهر تهران مانند خیابان هدایت 6 هزار و 950  تومان است.
به گزارش فارس، به دنبال افزایش قیمت گوشت مرغ، شرکت پشتیبانی امور دام بخشی از ذخایر 150 هزار تنی مرغ منجمد از ابتدای سال تا بهمن 93 را وارد بازار کرد و با عرضه حدود 20 هزار تن مرغ منجمد طی 45 روز اخیر قیمت این محصول را شکست.
قیمت مرغ گرم در یک ماه اخیر با افزایش حدود 2 هزار تومان در هر کیلو به حدود 8 هزار تومان رسیده بود، ولی امروز قیمت این محصول به حدود 7 هزار تومان کاهش یافت.
قیمت گوشت مرغ در بازار شهرستانی میدان امام حسین(ع) تهران، کیلیویی 7400 تومان است.
قیمت مرغ در میدان فردوسی 7300 تومان و در منطقه 19 تهران کیلویی 7500 تومان است.
بر اساس این گزارش، شرکت پشتیبانی امور دام در جهت تنظیم بازار در ابتدا هر کیلوگرم مرغ منجمد را با قیمت هر کیلو 5 هزار و 500 تومان به بازار عرضه کرد که پس از مدتی با کاهش 400 تومانی در هر کیلو قیمت عرضه مرغ منجمد را به 5 هزار و 100 تومان رساند.
این گزارش می‌افزاید: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد در بازار تهران و خرده‌فروشی‌ها 5 هزار و 900 تومان و قیمت هر کیلوگرم گوشت گرم بین 6 هزار و 900 تا 7 هزار تومان است که ممکن است قیمت این محصول در برخی از مغازه‌های شهر تهران کمی بیشتر از رقم مذکور باشد.
به گزارش فارس، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی بهترین قیمت برای عرضه مرغ گرم به طوری که نه مصرف‌کننده و نه تولید‌کننده متضرر شود، را حدود 7 هزار تومان عنوان کرده است.
منبع: فارس

نوشته شده در 17/12/1393 ساعت 23:22:42 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه طیور


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


مشاوره خصوصی

بهشت

طراحی سازه های کشاورزی بر مبنای مکانیزم شاز که در کره ماه برای اولین بار انجام پذیرفته می تواند پرشی بسوی کشاورزی و تولید خاک مرغوب از بهشت برین باشد.

 


شرکت بساک