معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
برنامه‌های وزارت جهادکشاورزی در بسته تکمیلی خروج از رکود ضدتورمی ارائه
برنامه‌های وزارت جهادکشاورزی در بسته تکمیلی خروج از رکود ضدتورمی ارائه

برنامه‌های وزارت جهادکشاورزی در بسته تکمیلی خروج از رکود ضدتورمی ارائه می شود

با توجه به آن‌که برنامه‌های وزارت جهادکشاورزی در راستای  طرح بسته خروج از رکود ضد تورمی نبوده است، پیش‌بینی می‌شود که در بسته تکمیلی دوم مورد استفاده قرار گیرد.

 

دبیر ستاد هماهنگی‌های اقتصادی دولت امروز در نشست خبری تشریح اهداف و جزئیات سمینار تبیین سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج از رکود که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، در مصاحبه مطبوعاتی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) گفت: وزارت جهادکشاورزی برنامه بسیار خوبی به دولت ارائه کرده است و به‌طور مشخص وضعیت اقلام اصلی نیازهای غذایی مردم مشخص شده، به‌گونه‌ای که میزان فعلی تولید و سطحی که در حال حاضر خودکفا هستیم، تعیین شده است.

محمدعلی نجفی افزود: در این برنامه همچنین وضعیت و دورنمای پنج سال آینده مشخص شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌هایی که در دولت انجام شده، برنامه‌ای که وزارت جهادکشاورزی ارائه کرده است، برای خروج از رکود نیست؛ بنابراین در بسته حمایتی خروج از رکود، لحاظ نشده است.

مشاور رئیس جمهوری از مسئولان وزارت جهادکشاورزی خواست برنامه‌های تدوین‌شده خود را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند تا وضعیت تولید فعلی و سطح خودکفایی در آینده شخص شود.

نجفی ادامه داد: وضعیت تولید محصولات و اقلام مصرفی مردم در زمینه گندم، روغن، برنج و سایر محصولات به‌طور مشخص در این برنامه آورده شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر برنامه وزارت جهادکشاورزی در بسته خروج از رکود قرار نگرفته است، اما در آینده پیش‌بینی می‌شود که با توجه به نیاز کشور، بخشی از طرح‌های این وزارتخانه نیز در بسته تکمیلی خروج از رکود ضدتورمی خواهد آمد.

منبع : ایانا
 


نوشته شده در 19/05/1393 ساعت 14:56:08 توسط مهندس پرویزی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن