تخم‌مرغ سبد کالایی تامین و آماده توزیع است
تخم‌مرغ سبد کالایی
هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به اینکه آیا تخم مرغ سبد کالایی مردم که قرار است فردا توزیع شود، تامین شده است؟ گفت: بر اساس رقمی که برای هر یک از عاملان توزیع داده بودند تخم مرغ به استانها ارسال می‌شود.
 
مدیر عامل اتحادیه مرغ تخمگذار در خصوص مجموع میزان تخم مرغی که باید به عاملان توزیع داده شود، گفت: آمار کلی اعلام نشده است، اما  رقم هریک از عاملان توزیع که باید تخم مرغ ارسال شود مشخص است.
 
اصغری گفت: عوامل توزیع در استان‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سپه، اتکاء، امکان، فرهنگیان و غیره است که تخم مرغ برای آنها ارسال می‌شود.
 
به گزارش فارس، حجم کالاهای سبد دولت در مرحله اول دو عدد مرغ دو کیلویی، 10کیلو برنج هندی، دو عدد روغن مایع 400گرمی،‌پنیر800گرمی، دو بسته تخم‌مرغ 12 عددی است که مجموع ارزش این سبد حدود 80 هزار تومان است.
 
بر این اساس 30 هزار تن تخم مرغ به 15 میلیون مردم سید کالا بگیر داده خواهد شد.
 
اتحادیه مرغ تخمگذار مسئول تامین تخم مرغ سبد کالایی شده است.
 
منبع : farsnews.com
 
تخم‌مرغ سبد کالایی,تخم مرغ,سبدکالایی,جزییات سبدکالایی,حجم کالاهای سبد دولت,اتحادیه مرغ تخمگذار,مسئول تامین تخم مرغ,قیمت تخم مرغ,تخم پرندگان,طیور
 
 

نوشته شده در 30/10/1392 دوشنبه ساعت 19:32:04 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه طیور


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


مشاوره خصوصی

بهشت

طراحی سازه های کشاورزی بر مبنای مکانیزم شاز که در کره ماه برای اولین بار انجام پذیرفته می تواند پرشی بسوی کشاورزی و تولید خاک مرغوب از بهشت برین باشد.

 


شرکت بساک