توزیع میوه شب عید تهران در 150 واحد صنفی و 80 میدان میوه و تره‌بار
توزیع میوه شب عید تهران در 150 واحد صنفی و 80 میدان میوه و تره‌بار

توزیع میوه شب عید تهران در 150 واحد صنفی و 80 میدان میوه و تره‌بار

میوه مورد نیاز شب عید در در شهر تهران از 22 اسفندماه در 150 واحد صنفی و 80 میدان میوه و تره‌بار به نرخ مصوب توزیع می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار شهر تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این خبر گفت: برای عرضه مستقیم و به نرخ مصوب میوه مورد نیاز شب عید در مناطق مختلف شهر تهران، 150 واحد صنفی (مغازه میوه‌فروشی دودهنه) به ستاد تنظیم بازار معرفی شد.
حسین مهاجران افزود: نرخ فروش میوه‌های پرمصرف شب عید هنوز مشخص نشده است، اما بنا بر اعلام قبلی زمان توزیع این محصولات از 22 اسفندماه خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: برای تأمین نیاز این 150 واحد صنفی پنج واحد عمده‌فروشی در میادین مرکزی میوه و تره‌بار مشخص شده است که آنها نیز از روز یادشده توزیع میوه را آغاز می‌کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار ادامه داد: همچنین حدود 80 واحد در میادین مرکزی میوه و تره‌بار شهرداری تهران نیز میوه مورد نیاز مردم را بر اساس نرخ مصوب توزیع می‌کنند.
مهاجران تصریح کرد: بر اساس معمول هرساله، بیشترین میزان خرید و فروش میوه از 28 تا 29 اسفندماه صورت می‌گیرد.
وی یادآور شد: مردم می‌توانند شکایت‌های احتمالی خود را درباره نحوه توزیع این محصولات به شماره تلفن‌های 55662380 یا 124 اطلاع دهند.
مهاجران تأکید کرد: در سال گذشته میوه مورد نیاز شهر تهران در 200 واحد صنفی توزیع شد که در میان آنها از هشت واحد صنفی به‌دلیل دست‌چین کردن میوه و تأخیر در عرضه میوه شکایت شده بود.
منبع:ایانا

نوشته شده در 12/12/1393 سه شنبه ساعت 23:19:41 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه میوه کاری


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


فن پیج فیس بوک بساک
 

فن پیج انجمن متخصصان کشاورزی بساک

 

 


همه چیز در مورد پسته
همه چیز در مورد انجیر
پر بازدید ترین خبرهای کشاورزی