معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
توسعه کشاورزی اولویت اول مازندران است
ترویج وتوسعه کشاورزی

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار صبح سه شنبه در نشست مسئولان آموزش و پرورش استان، با بيان اينكه براي همه نيروهايي كه علاقمند به همكاري در تعالي كشور هستند جايگاه تعريف مي‌كنيم، افزود: براي مازندران يكسري مسائل طرح شده كه دو تا سه ماه آينده زير ساخت‌هاي آن در استان فراهم مي‌شود.

وي به با بيان اينكه شوراي آموزش و پرورش يك جايگاه علمي است، گفت: از ظرفيت خيران براي تجهيز و نوسازي مدارس مناطق دور دست استفاده شود.

فلاح پيشرفت جوامع را در توجه به آموزش و پرورش دانست و ادامه داد: بهترين نيروهاي ما فرهنگيان هستند كه براي رفع نيازهاي آنان بايد تلاش شود.

وي با اعلام اين كه آمادگي داريم حامي آموزش و پرورش در تجهيز مدارس مناطق محروم باشيم، افزود: تلاش مي‌كنم در تمام جلسات شوراي آموزش و پرورش شركت كنم.

استاندار مازندران با بياناين كه آمار نشان مي‌دهد كه بيشترين بيكاري كشور در ارتباط با تحصيل كرده‌ها متعلق به مازندران است اظهار داشت: براي رفع بيكاري در مازندران محور تلاش آموزش و پرورش بايد براي توسعه استان باشد.

نماينده عالي دولت در مازندران با اشاره به اينكه با ايجاد عدالت آموزشي در جغرافياي مازندران بستر مناسبي فراهم مي‌شود، تصريح كرد: مشاركت مردمي در ايجاد فضاي آموزشي مناسب موثر است.

فلاح به پرسش مهر كه در ابتداي سال تحصيلي از سوي رئيس جمهور براي دانش‌آموزان مطرح شد، اشاره كرد و گفت: موضوعات مورد نظر رئيس جمهور به درستي در مازندران پيگيري شود.

وي به اهميت هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي در اشتغال‌زايي اشاره كرد و افزود: رشته‌هاي تحصيلي متناسب با نياز مازندران مورد توجه قرار گيرند.
استاندار مازندران با اشاره به اينكه وجود تحصيلكرده‌هاي گردشگري سبب رونق اين صنعت در استان مي‌شوند،بيان داشت: در هنرستان‌هاي مازندران به رشته گردشگري اهميت داده شود.

وي با تاكيد براينكه آموزش و پرورش در راستاي سياست‌هاي توسعه اي استان حركت كند،خاطر نشان كرد: براي رونق گردشگري در مازندران امكانات مي‌دهيم.
منبع:mehrnews.com


نوشته شده در 12/09/1392 سه شنبه ساعت 15:38:58 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن