خرید نانوکود کلات ۴ عنصره ZNPB
خرید نانوکود کلات ۴ عنصره ZNPB

خرید نانوکود کلات ۴ عنصره znpb

 

 

نانو کود کلات 4 عنصره

نقش روی در گیاهان

روی برای فعالیت چند آنزیم مانند الکل دهیدروژناز و کربنیک انیدراز مورد نیاز است. این عنصر در خاکها به مقدار متغیر وجود دارد ولی نسبت روی قابل جذب و یون روی ضعیف است.

نقش فسفردر گیاهان

فسفر در ساختارهای ماکروملکولهایی مانند اسیدهای نوکلئیک وارد می‌شود و نقش مهمی در انتقال انرژی دارد. استرفسفاتها و فسفاتهای سرشار از انرژی ، ماشین متابولیسمی یاخته‌ها را تشکیل می‌دهند. فسفر بویژه در اندامهای جوان گیاه و در دانه‌ها تجمع می‌یابد. در آخر فصل رویش ، فسفر به طرف اندامهای ذخیره‌ای مهاجرت می‌کند. فسفر به اشکال کانی و آلی در خاک وجود دارد ظرفیت جذب یونهای فسفریک توسط گیاهان برحسب گونه‌های مختلف متفاوت است.

نقش ازت یا نیتروژن در گیاهان

جزء تشکیل دهنده اولیه برای ترکیبات آلی زیادی نظیر اسیدهای آمینه و اسیدهای نوکلئیک است.ازت در تمام ترکیبات پروتئینی ،تمام آنزیم ها ،ترکیبات حدفاصل متابولیسمی ،ترکیبات انتقال دهنده انرژی وحتی درساختمانDNA وRNA که انتقال خواص ارثی را بعهده دارند، موجود است.همچنینازت در ساختمان کلروفیل بصورت پروتئین وجود داشته و برای کربن گیری ضروری است.

نقش بوردر گیاهان

بور در ساختار هیچ آنزیمی شناخته نشده است، و احتمال می‌دهند که در سطح دیواره و پلاسمالم عمل کند. بور ، کلیتهای کلسیم‌دار را در تیغه میانی بین سلول ها پایدار می‌سازد و در سلامت غشای ی سلول شرکت می‌کند.

نکات مهم در استفاده از ZNPB:

بطری را در محل سایه، دور از تابش مستقیم نور خورشید و حرارت مستقیم قرار دهید.

قبل از مصرف محتویات بطری را به خوبی تکان دهید.

از مصرف بیش از میزان مصرف شده اجتناب کنید.

در صورت نیاز پس از ۱۵ روز دوباره مصرف شود. از محلول پاشی در زمان شکوفه ، گلدهی، و زیر تابش مستقیم خورشید جلوگیری شود

انواع نانو کودهای کلیترین اعم از نانو کودهای ماکرو و میکرو پس از رقیق شدن قابلیت اختلاط با یکدیگر را دارند. در سایر موارد موجود در بازار پیشنهاد می شود ابتدا در مقادیر اندک تست شود و در صورت عدم ایجاد مشکل، با یکدیگر مخلوط کنید

 

 

 

znpb

 شماره تماس خرید نانو کود

۰۹۱۰۱۳۶۹۲۳۳

مهندس رحیمی

basakco.com@gmail.com

 

نوشته شده در 27/08/1395 پنجشنبه ساعت 01:41:52 توسط samira
ویرایش شده در 27/08/1395 پنجشنبه ساعت 01:42:35 توسط samira


بازگشت به صفحه نانو کود


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید