خرید نانوکود NPK 10.5.50
خرید نانوکود NPK 10.5.50

خرید نانوکود NPK 10.5.50

عناصر پر مصرف شامل سه عنصر ازت ( N ) ، فسفر ( P ) ، پتاس ( K ) می باشد .

الف) ازت: در صورت کمبود ازت ابتدا برگهای پایین بوته ( برگهای پیر)کم رنگ شده و در صورت ادامه کمبود رنگ برگها در تمام گیاه به طور یکنواخت به زردی تمایل پیدا می کند . در همین حال برگهای جوان انتهایی کوچک و کم رنگ شده و رنگ عمومی گیاه کاهش می یابد . علاوه بر این برگهای مسن پایینی پیش از موقع می ریزند و میوه ها کوچک و در مواردی مانند خیار گلخانه ای میوه ها نوک باریک و کشیده می شود . زیادی ازت در خاک باعث تلخی میوه می گردد.

ب) فسفر : نقش اصلی فسفر در توسعه ریشه ی گیاه می باشد که به تبع آن رشد عمومی و بار دهی مناسب گیاه به دست می آید که تا مراحل اولیه رشد بوته در دسترس گیاه قرار می دهیم ( قبل از کاشت کود دهی می کنند ) کمبود فسفر در گیاه به آسانی قابل تشخیص نیست کوچک ماندن برگهای اندامهایی ایجاد لکه های کوچک روی برگهای مسن از علائم کمبود فسفر است.

ج) پتاس : در ایران به دلیل نوع کانی های موجود در خاک میزان پتاسیم جهت رشد مطلوب گیاه فراهم بوده است اما به دلیل کشت مکرر گیاهان و ترکیبات شیمیایی اضافه شده به خاک نیاز به کود دهی ضروری به نظر می رسد به خصوص در مورد خاکهای سبک استفاده از کودهای پتاس الزامی می باشد در صورت شدت کمبود پتاس حاشیه ی برگهای مسن زرد شده و به سمت داخل سرایت می کند مهمترین نوع کود پتاسیم کود سولفات دو پتاس است که ۵۰ درصد پتاس قابل جذب دارد .

نکات مهم در استفاده از نانو کود NPK 10 5 50:

بطری را در محل سایه، دور از تابش مستقیم نور خورشید و حرارت مستقیم قرار دهید.

قبل از مصرف محتویات بطری را به خوبی تکان دهید.

از مصرف بیش از میزان مصرف شده اجتناب کنید.

در صورت نیاز پس از ۱۵ روز دوباره مصرف شود. از محلول پاشی در زمان شکوفه ، گلدهی، و زیر تابش مستقیم خورشید جلوگیری شود

انواع نانو کودهای کلیترین اعم از نانو کودهای ماکرو و میکرو پس از رقیق شدن قابلیت اختلاط با یکدیگر را دارند. در سایر موارد موجود در بازار پیشنهاد می شود ابتدا در مقادیر اندک تست شود و در صورت عدم ایجاد مشکل، با یکدیگر مخلوط کنید

موارد مصرف:

مزرعه و گلخانه

محلول پاشی

( بهترین روش)

۱ تا ۲ لیتر در هزار لیتر آب

باغات

۱ تا ۲ لیتر در هزار لیتر آب

مزرعه و گلخانه

آبیاری

دو تا ۳ لیتر در یک هکتار

باغات

دو تا ۳ لیتر برای هر پنجاه تا ۱۰۰ اصله درخت

 شماره تماس خرید نانو کود

۰۹۱۰۱۳۶۹۲۳۳

مهندس رحیمی

basakco.com@gmail.com

full_f795e329de676ae4b6908dbdb5b8dc49 vegetables-1-871x1024

نانوکود,NPK10.5.50,نانوکودNPK10.5.50,پتاسيم,فسفر,ازت,کشاورزی,کودنانوشمال,کودNPK10.5.50,خریدکودنانوNPK10.5.50,کودNPK 10.5.50,فروشکودنانو,نانوکودNPK10.5.50,نانوکود کلات NPK 10.5.50,خرید و فروش نانو کود,فروش کود,نانو کود کلات,کود NPK 10.5.50 خارجی,بهترین کود NPK 10.5.50,خرید نانو کود کلات NPK 10.5.50,نانو کود مخصوص سیب,نانو کود مخصوص پسته,نانو کود باغ,نانو کود زراعت,نانو کود گیاه,خرید نانو,خرید نانو کود اصفهان,خرید نانو کود قم,خرید نانو کود ایلام,نمایندگی نانو کود,نانو کود خوب,خرید نانو کود کیلیترین,نانو کود نانو زینو,نانو کود بساک,نانو کود سپهر,نانو کود خضرا,خرید نانو کود اهواز,اهواز


نوشته شده در 30/08/1395 ساعت 18:40:25 توسط samira


بازگشت به صفحه نانو کود


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید