معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی ایران دراصفهان
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های کشاورزی جمهوری اسلامی ایران که یکی از بزرگترین نمایشگاه های کشاورزی منطقه خاورمیانه محسوب می شود، با حضور شرکت ها تولیدی صنعتی و نهادهای تحقیقاتی دانشگاهی داخلی و خارجی، از ایران و کشورهای مختلف جهان، دوم تا پنجم بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، برگزار خواهد شد.
در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی ایران، بیش از 120 شرکت داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی از ایران و هشت کشور خارجی، جدیدترین صنایع، تولیدات، تجهیزات و خدمات مختلف حوزه کشاورزی را ارایه می کنند.
 
در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های کشاورزی ایران که در فضایی به مساحت بیش از 9 هزار متربع بر پا می شود، علاوه بر شرکت ها و صنایع بزرگ؛ سازمان ها و نهادهای علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و دانشگاهی نیز حضوری چشمگیر خواهند داشت و آنها نیز جدیدترین تحقیقات حوزه کشاورزی را ارائه خواهند کرد.
 
بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است بازدیدکنندگان خارجی در قالب هیئت های تجاری بازرگانی و همچنین به صورت انفرادی در این نمایشگاه حضور یافته و ضمن بازدید از بخش های مختلف آن، با تولید کنندگان حوزه کشاورزی ایران وارد مذاکره تجاری شوند.
 
یونان، هلند، ترکیه، بحرین، آمریکا، نیوزلند، انگلستان، آلمان، چین، قزاقزستان، گرجستان و ایتالیا برخی از کشورهایی هستند که نمایندگان و هیئت های تجاری بازرگانی آنها برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های کشاورزی ایران اعلام آمادگی کرده اند.
 
گفتنی است سال گذشته نیز بیش از 12 هزار متخصص داخلی و 100 تاجر، بازرگان، خریدار و بهره بردار خارجی حوزه کشاورزی برخی کشورهای آسیایی و اروپایی، از نمایشگاه یازدهم بازدید کرده بودند.
 
بر اساس آمار و افکار سنجی های انجام شده در مراکز نمایشگاهی حوزه های کشاورزی معتبر جهانی، نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های کشاورزی ایران؛ یکی از نمایشگاه های با کیفییت درجه A منطقه ای، محسوب می شود و این موضوع موجب شده بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده، وارد کننده و تامین کننده محصولات کشاورزی و زراعی داخلی و خارجی، در آن حضور داشته باشند.
 
امسال در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی ایران که در اصفهان برگزار می شود، بی شک بستر مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی حوزه کشاورزی خواهد بود؛ بر حوزه و موضوعات کود، سم، بذر و نهاده ها بیش از بخش های دیگر توجه و تاکید شده است.
 
در استان اصفهان 2 تا 12 بهمن ماه آینده دهه بین المللی کشاورزی نامگذاری شده است. در این دهه علاوه بر برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی ایران، در روزهای 2 تا 5 بهمن؛ اولین همایش بین المللی ایده های نو در کشاورزی نیز در روزهای 6 تا 7 بهمن و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و دامپزشکی هم در روزهای 9 تا 12 بهمن ماه، برگزار خواهد.
 
افزایش راندمان تولید، افزایش کیفیت تولیدات حوزه کشاورزی، اشتغالزائی، جذب بازارهای جهانی و توسعه صادرات، آشنائی با نوین ترین صنایع، تجهیزات و روش های تولید کشاورزی روز جهان، آشنائی با روش های نوین کاشت، داشت، برداشت، نگهداری و توزیع محصولات کشاورزی و ایجاد زمینه برای تبادل نظر تولید کنندگان حوزه کشاورزی؛ مهمترین اهداف برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی ایران است.
 
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی ایران از 2 تا 5 بهمن ماه آینده، هر روز از ساعت 14 تا 20؛ در محل نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان؛ آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.
 
منبع : agrofoodnews.com
 
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی کشاورزی,حوزه های کشاورزی,برگزاری نمایشگاه کشاورزی,محل برگزاری نمایشگاه کشاورزی,نمایشگاه کشاورزی,تکنولوژی کشاورزی,آشنایی باتکنولوژی کشاورزی
 

نوشته شده در 26/10/1392 پنجشنبه ساعت 14:39:08 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن