ذخیره بیش از 100 تن میوه برای شب عید در ماکو
ذخیره بیش از 100 تن میوه برای شب عید در ماکو

ذخیره بیش از 100 تن میوه برای شب عید در ماکو

 
برای عرضه میوه شب عید بیش از 100 تن میوه سیب و پرتغال در شهرستان ماکو توزیع خواهد شد .
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ،مدیر جهاد کشاورزی ماکو در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با اعلام این خبر گفت : برای کنترل قیمتها و عرضه مناسب میوه با قیمت مصوب و پایین تر از بازار 115 تن میوه سیب و پرتغال در سطح مناطق شهری و روستایی این شهرستان توزیع خواهد شد . 
تاروردی زاده با بیان اینکه این میوه ها با نظارت مستمر اداره صنعت و معدن و تجارت و سایر نهادهای نظارتی توزیع خواهد شد افزود : میوه ها هم از با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی از سردخانه های استان تهیه و به کمک اداره تعاون روستایی و اصناف توزیع خواهد شد .
وی همچنین از توزیع سایر کالاهای اساسی و مورد نیاز به حد کافی برای شب عید مردم در این شهرستان خبر داد و گفت : برای شب عید مردم شکر با قیمت 2855تومان ؛ برنج هندی دانه بلند به قیمت 3800 تومان و گوشت قرمز به قیمت 21500 تومان به اندازه کافی تهیه و در مناطق شهری و روستایی توزیع خواهد شد .
مدیر جهاد کشاورزی ماکو همچنین خاطر نشان ساخت : برای گوشت مرغ هم اگر قیمت این گوشت از 7500 تومان در بازار بالا برود از گوشت سفید انبار شده در سطح استان برای پایین آوردن قیمت و تعادل ساختن آن استفاده خواهد شد .
فرماندار ماکو هم در این جلسه با بیان اینکه در عرصه محصولات قیمت ، کیفیت و توزیع مناسب باید مد نظر قرار گیرد گفت :حداقل یک هفته قبل ازشروع سال جدید باید این کالاها تهیه ودر سطح شهرستان ماکو توزیع شود .
علی زاده بر توزیع مناسب شکر و برنج و نظارت کافی بر قیمتها تاکید کرد .

نوشته شده در 19/11/1395 سه شنبه ساعت 20:13:03 توسط samira


بازگشت به صفحه میوه کاری


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


فن پیج فیس بوک بساک
 

فن پیج انجمن متخصصان کشاورزی بساک

 

 


همه چیز در مورد پسته
همه چیز در مورد انجیر
پر بازدید ترین خبرهای کشاورزی