زالو درمانی و درمان دیابت
زالو درمانی و درمان دیابت

زالو درمانی و درمان دیابت

در بیماری دیابت به دلیل آسیب شدید عروقی هر  نوع زخمی به سختی درمان میشود ، بخصوص در بیمارانی که سابقه طولانی تری در ابتلا به دیابت دارند. به همین دلیل همکاران معزز ما در طب مدرن به آنها توصیه می کنند که بیشتر از خود مواظبت کنند ، که بدن شان دچار زخم نشود . بسیاری از بیماران دیابتی به خاطر چنین توصیه هائی است که خود را از زالو درمانی محروم می کنند . غافل از اینکه زالو بهترین داروی درمان دیابت در پیشگیری و درمان بیماری است .
 
حتماً اهل علم می پرسند چرا ؟
 
بارها در مقالات مختلف عرض کردیم که ، زالو تنها حیوانی است که خودش با کمک موادی که در بزاق دارد محل گزش اش را درمان میکند و اجازه نمی دهد که محل گزش زالو زخم شود . و این موضوع در بیماران مختلف فرقی ندارد ، یعنی بیمار اگر دیابتی هم باشد محل گزش زالو خیلی سریع درمان میشود .
 
بزاق زالو با کمک هیرودین ، دستابیلاز و هیالو رونیداز بزاق خود خونرسانی را به محل گزش افزایش میدهد و از طرفی جریان خون را درمحل اطراف گزش روان تر می کند این عمل باعث می شود که ترمیم خیلی سریع اتفاق بیفتد و از طرفی به دلیل خاصیت ضد التهابی و ضد میکروبی این 3 ماده با ارزش محل گزش به هیچ عنوان زخم نمی شود .
 
البته تجربیات ما در هزاران بیمار دیابتی که زالو درمانی کرده ایم نیز این را ثابت می کند ، و نشان میدهد که محل گزش زالو در بیماران دیابتی مثل بیماران دیگر خیلی سریع درمان میشود.
 
نکته مهم و جالب دیگر در بیماران دیابتی این است که نه تنها در این بیماران زالو هیچ زخمی به جا نمی گذارد بلکه زالو بهترین داروی درمان زخم دیابتی است ، و در مرکز درمانی طب سنتی حاج طالب تا کنون صدها بیمار مبتلا به زخم دیا بتی با زلو درمانی درمان شده اند و از قطع دست یا پا نجات یافته اند.
منبع:zallo.mihanblog.com/post/55

نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم خرداد 1394 ساعت 00:07:57 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه پرورش زالو


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
درباره انجمن متخصصان زالو

انجمن متخصصان زالو با  مدیریت مهندس  احمد یزدانی مولف کتاب پرورش زالو   و ازمشاوران برتر پرورش  زالو   به روش   نوین و مدرن روز دنیا    که تا به حال  فارم های زیادی را در ایران با مشاوره خود راه اندازی کرده اند و همین طور  مدرس  دوره های  پرورش زالو  اماده مشاوره و راهنمایی شما  عزیزان هستند.شما میتوانید از طریق سایت فیلم شبکه یک انجمن متخصصان زالو را دانلود کنید. 
ahmadyazdani@ut.ac.ir 
02632800260

فروشگاه خرید و فروش زالو
زالو درمانی
برچسب های زالو