معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
شان و منزلت کشاورزی باید ارتقا یابد
ارتقا شان و منزلت کشاورزی
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی، جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در نشست با رئیس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارتخانه اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان هنر هشتم نقش مهمی در عصر حاضر دارد و باید با هنر و تخصص خود در راستای ارتقای حقوق، منزلت و جایگاه کشاورزی در کشور تلاش کند.
 
وی با اشاره به اینکه بخش کشاورزی در حوزه اطلاع‌رسانی نیز مظلوم واقع شده است، گفت: متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم افراد موثر و سرمایه‌‌ها را به سمت بخش کشاورزی هدایت و جذب کنیم.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با اشاره به نقش عوامل انسانی در پیشرفت سازمان‌ها گفت: این معاونت درصدد توجه به نیازها و رفع مسائل و مشکلات کارکنان و ایجاد انگیزه و نشاط بیشتر برای اجرای بهتر امور در بخش کشاورزی است.
 
وی افزود: مدیران وزارتخانه باید با هنر ارتباطات و روابط عمومی آشنا و در این زمینه آموزش لازم را ببینند.
 
این معاونت پشتیبانی‌های مادی و اعتباری و تشکیلاتی لازم را در جهت تقویت نظام اطلاع‌رسانی به عمل خواهد آورد.
 
در این دیدار شاهرخ رمضان‌نژاد رئیس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به تغییر رویکرد در اطلاع‌رسانی گفت: ما از روابط عمومی منفعل و متاثر به دنبال روابط عمومی فعال مؤثر و جریان‌ساز هستیم و در این زمینه به دنبال راه‌اندازی نهضت نوشتار و بیان برای توسعه نظام اطلاع‌رسانی در بخش کشاورزی هستیم.
 
وی افزود: نظام فنی بخش کشاورزی با همراهی و پشتیبانی و بسترسازی نظام اطلاع رسانی در پیشبرد اهداف موفق خواهد بود.
 
منبع :  farsnews.com 
 
منزلت کشاورزی,ارتقا جایگاه کشاورزی,نظام فنی بخش کشاورزی,وزارت جهاد کشاورزی,جذب سرمایه به سمت کشاورزی,نقش عوامل انسانی,ترویج کشاورزی,نقش کشاورزی درتوسعه,اهمیت کشاورزی,اقتصادکشاورزی
 
 
 

نوشته شده در 25/10/1392 چهارشنبه ساعت 00:50:22 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن