ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک ومحیط زیستی میزبان شرکت های
ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک ومحیط زیستی میزبان شرکت های

ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک ومحیط زیستی میزبان شرکت های خارجی


ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، ارگانیک و محیط زیستی میزبان بیش از 20شرکت آسیایی و اروپایی از کشورهایی همچون چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان و روسیه است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از دبیرخانه ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی و محیط زیستی و صنایع وابسته، تاکنون و نسبت به سال گذشته، تعداد شرکت های خارجی افزایشی60 درصدی و مساحت نمایشگاه با حدود 8 هزار متر مربع رشدی 2هزار متر مربع داشته است.
این رویداد مهم حوزه کشاورزی ومحیط زیست می تواند عاملی اثرگذار در مسیر رشد، توسعه، رونق تولید، همچنین برنامه ریزی مناسب در حوزه صادرات و واردات محصولات کشاورزی بر حسب نیاز بازارهای جهانی و رویکرد بازارهای مختلف داخلی باشد.
ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی ارگانیک، محیط زیستی و صنایع وابسته می تواند الگویی مناسب برای استفاده متقابل از توانمندی ها و امکانات داخلی و خارجی، فرصتی ایده ال برای بخش خصوصی داخلی و توان فنی و مهندسی فعال در این حوزه باشد.
حضور شرکت های صاحب فن آوری در این نمایشگاه نشانه فرصت های بالقوه موجود در بازار کشاورزی وبهبودی محیط زیست است.
مهمترین رویکرد این نمایشگاه توجه به موضوع فناوری های نوین در حوزه محیط زیست است که بهره گیری از فناوری های نوین در عرصه کشاورزی منجر به پایداری بیشتر در این حوزه و تلفیق مثبت کشاورزی سنتی و نوین می شود که تولید بیشتر و با کیفیت تر محصولات ارگانیک را بدنبال دارد.
یکی دیگر از رویکردهای مهم نمایشگاه امسال تلفیق محیط زیست و کشاورزی برای دستیابی به کشاورزی پایدار است، کشاورزی پایدار به معنای مدیریت موفق منابع است که علاوه بر رفع نیازهای انسانی، کمترین آسیب و خسارت برای محیط زیست و منابع طبیعی را به همراه دارد.
ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فن آوری های کشاورزی، ارگانیک،محیط زیست و صنایع وابسته با شعار' فن آوری های نوین، رونق تولید و توسعه صادرات' با حضور شرکت های داخلی و خارجی از 16 تا 19 آذر در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. منبع: خبرگزاری صداوسیما
  


نوشته شده در 22/08/1395 شنبه ساعت 15:17:02 توسط samira


بازگشت به صفحه مبارزه ارگانیک


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید