شورای سیاست گذاری پنبه تشکیل شود
شورای سیاست گذاری پنبه تشکیل شود

شورای سیاست گذاری پنبه تشکیل شود

خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان در پیشنهاد به دولت تدبیر و امید گفت: تشکیل شورای سیاستگذاری پنبه کشور و بخش های مرتبط با آن از پیشنهادات استان گلستان است و همچنین در بحث خاویار، گندم و مجموعه هایی که از این محصولات ارزش افزوده ای بالای برای کشور دارند برای گلستان لحاظ شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، حسن صادقلو، استاندار گلستان امروز (11 آذر) در دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم گرگان در استادیوم آزادی گرگان گفت: تصمیمات دولت تدبیر و امید در راستای پشتیبانی از کشاورزان در سیاست و تضمین و افزایش پرداخت یارانه شیر در استان بسیار امیدبخش بود که این موضوع بسیار مورد توجه است.
 
وی افزود: امروز ملت هوشیار جمهوری اسلامی ایران نسبت به شرایط موجود و تنگناهای دولت آشنا هستند که این خود نیز یک موقعیت ویژه را ایجاد می کند و بسیار با اهمیت است.
 
صادقلو به اشاره به موقعیت استان گلستان در گذشته، اظهارداشت: امروز محصول پنبه یکی از دغدغه های اول استان محسوب می شود که در حال حاضر در وضعیت نامطلوب قرار گرفته است.
 
وی تصریح کرد: کاهش زیرکشت این محصول باعث شده تا 36 کارخانه پنبه پاکنی که در گذشته  فعالیت داشتند به تعطیلی کشانده شود.
 
استاندار گلستان افزود: تشکیل شورای سیاستگذاری پنبه کشور و بخش های مرتبط با آن از پیشنهادات استان گلستان است و همچنین در بحث خاویار، گندم و مجموعه های که از این محصولات ارزش افزوده ای بالای برای کشور دارند برای گلستان لحاظ شوند.
 
وی گفت : امید است این سفر منشاء برکت برای استان باشد.

نوشته شده در 11/09/1393 سه شنبه ساعت 12:31:32 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه پنبه


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید