معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
ضروری بودن اجرای برنامه های مدون نیاز سنجی آموزشی در حوزه کشاورزی
ضروری بودن اجرای برنامه های مدون نیاز سنجی آموزشی در حوزه کشاورزی

اجرای برنامه های مدون در خصوص نیازسنجی آموزشی در حوزه کشاورزی ضروری است

ارومیه - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای آذربایجان غربی گفت: اجرای برنامه های مدون و تنظیم شده در خصوص نیازسنجی آموزشی در حوزه کشاورزی ضروری است.
اجرای برنامه های مدون در خصوص نیازسنجی آموزشی در حوزه کشاورزی ضروری است
جمشید اسعدی روز شنبه در دومین کمیته راهبری آموزش فنی و حرفه ای با جهاد کشاورزی آذربایجان غربی افزود: با توجه به انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی این اداره کل با سازمان جهاد کشاورزی، تدوین استاندارد آموزشی کوتاه مدت با رویکرد منجر به اشتغال و نیز برنامه ریزی آموزشی سال 1394 اهمیت زیادی دارد.
 
وی اظهار کرد: این اداره کل آمادگی لازم را برای پیشبرد اهداف احیای ریاچه ارومیه وهمکاری مشترک با سازمان جهاد کشاورزی استان در این زمینه دارد.
 
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک آموزشی در خصوص برگزاری کلاسهای آموزشی طرح ملی نیاز سنجی جوامع روستایی و عشایری در شهرستانهای استان، بر آمادگی این اداره کل در طرح جایگزین کاشت در راستای طرح معیشتی جایگزین روستائیان حوزه دریاچه ارومیه تاکید کرد.
 
امین آقائی مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی اداره کل جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: شرکتهای تحت پوشش این سازمان آمادگی دارند برای اخذ مجوز آموزشگاهای فنی و حرفه ای آزاد، برگزاری گردهمایی تسهیلگران زن روستایی در پنج شهرستان و برگزاری 10 دوره مشترک آموزشی در شهرستانهای استان همکاری داشته باشند.
برگزاری جلسات مشترک نیاز سنجی آموزشی، تدوین استاندارد آموزشی کوتاه مدت با رویکرد منجربه اشتغال برای رشته ها و یا حرفه های فاقد استاندارد و اجرای دوره های آموزشی کارآفرینی از جمله مصوبات دومین جلسه کمیته راهبری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با سازمان جهاد کشاورزی استان بود . 
این نشست در راستای اجرای سیاستهای اصل 44 قانون اساسی و مفاد ماده 6 قانون افزایش بهره وری کشاورزی و منابع طبیعی و به منظور کاهش تصدی گری های دولتی به ویژه امور آموزشی و واگذاری به بخش غیر دولتی برگزار می شود.
منبع:ایرنا

نوشته شده در 24/08/1393 شنبه ساعت 18:31:50 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن