فروش کتاب ورمی کمپوست
فروش کتاب ورمی کمپوست

 ایا میخواهید با پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست اشنا شوید؟ایا میخواهید به صورت عملی مرحله به مرحله ی تولید این کود را اموزش ببینید؟ ایا میدانید یکی از پردرامدترین شغلهای کشاورزی و راه کسب درامد فوق العاده زیاد  در این صنعت مهیا میشود؟؟؟؟

دیگر نگران مشاوره و راه اندازی فارم نباشید.
شما با خواندن کتاب<< تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی به صورت کاربردی>>  ، میتوانید این حرفه را شروع کرده و دیگر هزینه های گزاف برای مشاوره ی یادگیری این صنعت پرداخت نکنید. 
با توجه به تجاربي كه در اين مدت در امر توليد اين نوع كود و پرورش كرم خاكي داشته ایم  بر ان شدم كه به شما عزيزان در امر توليد اين شغل كمك كنم. چرا كه كاستي يك كتاب آموزش توليد كه به صورت كاملاً علمي و عملي باشد را احساس كردیم و تصميم گرفتیم اين كتاب را براي شما عزيزان علاقه مند تأليف كنم.  برای راحتی شما عزیزان ما فایل PDF و کتاب الکترونیک این کتاب را برای شما عزیزان به فروش گذاشته ایم که برای استفاده از این کتاب شما عزیزان میتوانید پس از واریز  10 هزار تومان  به شماره کارت 6104337244734651 احمد یزدانی بانک ملت از طریق ایمیل خودتان این  کتاب را دریافت کنید .پس از واریز پول شما  فیش واریزی و ادرس ایمیلتون رو به شماره 09355055079 -  اس ام اس کنید تا کتاب  برای شما عزیزان فرستاده شود
ادرس حضوری برای تهیه نسخه چاپی کتاب و پکیج اموزشی :کرج خیابان شاه عباسی بلوار امام زاده حسن روبه روی درب غربی  دانشکده کشاورزی انتشارات اخوت یا چاپ تکثیر مهدی .  و این را فراموش نکنید که برای موفقیت های بزرگ شما احتیاج به تصمیم های درست دارید و بدانید که انسانهای بزرگ اراده میکنند و انسان های کوچک ارزو  پس همین الان تصمیم بگیرید!!!! .

اشنایی با یک شغل پر درامد؟
شاید باور نکنید !!!اما درست است با کرم خاکی میشود پولدار شد
صنعت پرورش کرم خاکی و تولید کود های ورمی کمپوست چند سالیست که سرمایه گزاران بسیاری را به خود جذب کرده و از نظر سود اوری جز چند شغل پر درامد کشاورزی در سال گذشته بوده .
ایا میدانستید که کرم ها گنج های زمین هستند .گنجهایی که میتوانند از یک ماده ی بدون ارزش پول تولید کنند
مثلا میتوانند کودهای دامی یا فضولات حیوانی را به نوعی کود تبدیل کنند که ارزش زیادی دارد و کاملا ارگانیک است.یا این که زباله های خانه ی شما را به طلا تبدیل کنند !!!

دیگر نگران مشاوره و راه اندازی فارم نباشید. شما با خواندن این کتاب ، میتوانید این حرفه را شروع کرده و دیگر هزینه های گزاف برای مشاوره ی یادگیری این صنعت پرداخت نکنید.

با توجه به تجاربي كه در اين مدت در امر توليد اين نوع كود و پرورش كرم خاكي داشتم بر اين شدم كه به شما عزيزان در امر توليد اين شغل كمك كنم. چرا كه كاستي يك كتاب آموزش توليد كه بهصورت كاملاً علمي و عملي باشد را احساس كردم و تصميم گرفتم اين كتاب را براي شما عزيزان علاقه مند تأليف كنم.
با توجه به اين كه بيشتر كتابها و مراجعي كه در مورد توليد اين نوع كود در ايران وجود دارد به صورت ترجمه بوده و هيچگونه روش توليد را در ايران توضيح نميدهد ما بر ان شديم كه در اين كتاب در ابتدا شما را به صورت كاملاً علمي با توليد اين نوع كود آشنا كرده سپس در ادامه همین كتاب به صورت آموزش كاملاً كاربردي و عملي شما را به صورت كامل با اين شغل آشنا كنيم.

برای راحتی شما عزیزان ما فایل PDF و کتاب الکترونیک این کتاب را برای شما عزیزان به فروش گذاشته ایم که شما میتوانید با پرداخت فقط 10 هزار تومان این کتاب جامع و کامل را خریداری کنید و خیلی سریع از طریق ایمیل خود دریافت کنید.

قسمت هایی از کتاب که در قسمت زیر مشاهده میکنید

همین الان اقدام به شروع این کار کنید شاید شما هم یکی از موفقان و پردارمد اهای این صنعت باشید؟!!
برای استفاده از این کتاب شما عزیزان میتوانید پس از واریز  10 هزار تومان  به شماره کارت 6104337244734651 احمد یزدانی بانک ملت از طریق ایمیل خودتان این  کتاب را دریافت کنید .پس از واریز پول شما  فیش واریزی و ادرس ایمیلتون رو به شماره 09355055079 -  اس ام اس کنید تا کتاب  برای شما عزیزان فرستاده شود .

 


ورمی کمپوست بساک


فن پیج فیس بوک بساک
 

فن پیج انجمن متخصصان کشاورزی بساک