مشکلات پرورش زالو در خراسان‌رضوی همچنان پابرجا است‌
مشکلات پرورش زالو در خراسان‌رضوی همچنان پابرجا است‌

مشکلات پرورش زالو در خراسان‌رضوی همچنان پابرجا است‌

 
مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی خراسان‌رضوی گفت: مشکلات پرورش زالو در خراسان‌رضوی همچنان پابرجا است.
 
محمدرضا مهدیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: مجموعه آکواپونیک کنونی مدتی به‌علت مشکلات موجود متوقف بوده اما هم‌‌‌‌اکنون روند ساخت آن مجددا آغاز شده است.
 
وی ادامه داد: این مجموعه دومین مجوعه آکواپونیک در کشور بوده و نخستین آن در قم ساخته شده که به‌لحاظ وسعت به هیچ عنوان با واحد خراسان‌رضوی برابر نمی‌کند.
 
مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی خراسان‌رضوی بیان کرد: مدیر واحد آکواپونیک کنونی  که در شرف افتتاح در خراسان‌رضوی است قصد تولید گیاهان دارویی و ماهی زینتی به‌صورت همزمان را داشته و اقدامات مربوط به حوزه آن در دست اجرا است.
 
مهدیزاده تأکید کرد: بخش کنونی که در این مجموعه برای افتتاح در حال اقدام است پایلوت مجموعه اصلی بوده و در صورت پاسخ‌دهی مناسب اقدامات مربوط به توسعه آن در دستور کار قرار گرفته است.
 
وی با اشاره به چالش‌های مربوط به بخش تولید آبزیان در خراسان‌رضوی، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در مورد پرورش زالو مشکلاتی وجود دارد که برای رفع آن مکاتباتی صورت گرفته و جلسات آن ادامه دارد و باید گفت چالش‌های مربوط به این حوزه پابرجا است.

نوشته شده در 29/09/1395 دوشنبه ساعت 19:16:12 توسط samira


بازگشت به صفحه پرورش زالو


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
درباره انجمن متخصصان زالو

انجمن متخصصان زالو با  مدیریت مهندس  احمد یزدانی مولف کتاب پرورش زالو   و ازمشاوران برتر پرورش  زالو   به روش   نوین و مدرن روز دنیا    که تا به حال  فارم های زیادی را در ایران با مشاوره خود راه اندازی کرده اند و همین طور  مدرس  دوره های  پرورش زالو  اماده مشاوره و راهنمایی شما  عزیزان هستند.شما میتوانید از طریق سایت فیلم شبکه یک انجمن متخصصان زالو را دانلود کنید. 
ahmadyazdani@ut.ac.ir 
02632800260

فروشگاه خرید و فروش زالو
زالو درمانی
برچسب های زالو