معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران در راه است
نمایشگاه کشاورزی
جهاد اقتصادی، کشاورزی - فرازنیوز: رییس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران گفت: نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران را می توان نخستین گام کشورمان در توسعه و پیشرفت حوزه محصولات کشاورزی و صنایع وابسته به آن دانست.
به گزارش فرازنیوز، سید مهدی حسینی یزدی، رییس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران با بیان مطلب فوق در خصوص انگیزه برپایی این نمایشگاه، گفت:کشاورزی و صنایع وابسته به آن، یکی از مهم ترین موضوعات عصر امروز به شمار می رود.تلاش کشورهای توسعه یافته برای دست یابی به محصولات کشاورزی سالم و ایده آل و همچنین ایجاد فضای امن و استاندارد برای کشاورزان و صنعتگران این حوزه، تخصیص بودجه های مناسب در جهت پیشرفت کشاورزی و صنایع وابسته به آن، گواهی بر اهمیت بخش کشاورزی در دنیای کنونی است و نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران را می توان نخستین گام کشورمان در توسعه و پیشرفت حوزه محصولات کشاورزی و صنایع وابسته به آن دانست. 
 
وی ادامه داد:پس از تاسیس انجمن های صنایع تولید کنندگان سموم،واردکنندگان سم و کود ایران و وارد کنندگان بذر اصلاح شده ایران، فعالان این حوزه توانستند با حمایت انجمن های ذکر شده، به توسعه و پیشرفت حوزه کشاورزی کمک کنند. به همین رو، برپایی نمایشگاه تخصصی در این حوزه، می تواند به آشنایی بیشتر مسوولین و مردم با فعالیت های انجام شده و اهداف پیش رو منجر شود. 
 
منبع : فرازنیوز

نوشته شده در 12/09/1392 سه شنبه ساعت 23:27:41 توسط محمد یزدانی
ویرایش شده در 20/12/1393 چهارشنبه ساعت 00:04:12 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن