نرخ خرید تضمینی گندم توسط دولت در سال آینده مشخص شد
نرخ خرید تضمینی گندم
سیداسماعیل آقاجانتبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: جلسه‌ای به منظور انجام  هرچه بهتر خرید گندم در سال 93 در سازمان مرکزی تعاون روستایی استان تهران برگزار و نرخ خرید تضمینی گندم اعلام شد.
 
وی بیان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه خرید گندم داخلی بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، گندم معمولی بر اساس چهار درصد افت مفید و دو درصد افت غیرمفید به نرخ 10 هزار و 500 ریال و گندم دوروم به نرخ 10 هزار و 800 ریال به صورت تضمینی در سال آینده از کشاورزان خریداری می‌شود.
 
رئیس اداره بازرگانی سازمان تعاون روستایی استان قزوین که به عنوان نماینده این استان در جلسه پیشنهادات و انتقادات خرید گندم در سال آینده در سازمان استان تهران حضور داشت، افزود: این جلسه با حضور نمایندگانی از استان‌های زنجان، البرز، سمنان و تهران در سازمان مرکزی تعاون روستایی برگزار شد.
 
آقاجانتبار خاطرنشان کرد: در پایان این جلسه به منظور اثربخشی هرچه بهتر در امر خرید گندم، نقاط ضعف خرید در سال‌های گذشته و اجرای این طرح از سوی حاضران به سازمان مرکزی ارائه شد.
 
منبع : farsnews.com
 
نرخ خرید تضمینی گندم,خرید تضمینی گندم,نرخ خریدگندم,خریدگندم,اداره بازرگانی,گندم,تفاهم‌نامه خرید گندم,گندم دوروم,گندم معمولی,نرخ انواع گندم,نقاط ضعف خریدگندم
 

نوشته شده در 05/11/1392 شنبه ساعت 17:06:24 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه گندم


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید