نرخ زولبیا بامیه برای ماه رمضان اعلام شد
نرخ زولبیا بامیه اعلام شد
رئیس اتحادیه قنادان تهران امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این خبر گفت: بر اساس آنالیز اتحادیه قنادان تهران نرخ هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان هشت‌هزار و 500 تومان برای نوع درجه یک و هشت‌هزار تومان برای نوع درجه دو تعیین شد.
علی بهره‌مند افزود: برای رفاه حال شهروندان در ماه رمضان، از افزایش قیمت این محصول جلوگیری به عمل آمد و قنادان بر اساس سود کمتر از 15 درصد این محصول را به فروش می‌رسانند.
وی خاطرنشان کرد: در شهر تهران و حومه یک‌هزار و 600 واحد قنادی وجود دارد که تحت نظر بازرسی ماهانه اتحادیه و هفته‌ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار دارد، به همین منظور به مردم توصیه می‌شود که از خرید این محصول از واحدهای متفرقه خودداری کنند.
رئیس اتحادیه قنادان تهران ادامه داد: در ایام خاصی مانند ماه مبارک رمضان و هفته پایانی سال که تقاضا افزایش می‌یابد، واحدهای متفرقه‌ای اعم از نان فانتزی، نان سنتی، سوپرمارکت و... اقدام به فروش زولبیا و بامیه تولید واحدهای زیرپله‌ای و فاقد جواز کسب از اتحادیه قنادان کشور می‌کنند.
بهره‌مندی تصریح کرد: مردم برای خرید محصول به قیمت کمتر سلامت خود را تهدید نکنند و به واحدهایی که نظارت بر فروش محصولات بر روی آنها وجود ندارد مراجعه نکنند، زیرا درصورت بروز هر نوع مشکلی اتحادیه پاسخگو نخواهد بود.
وی یادآور شد: اتحادیه قنادان تهران در ایام ماه مبارک رمضان نظارت کامل بر نرخ و کیفیت این محصول خواهد داشت.
بهره‌مندی تأکید کرد: در اردیبهشت‌ماه سال جاری نیز سمیناری برای قنادان کشور برگزار و شرایط لازم برای فروش محصولات در ماه رمضان اعلام شد./

نوشته شده در 26/03/1393 دوشنبه ساعت 14:13:16 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه صنایع غذایی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید