فن پیج فیس بوک بساک

نشست علمی سامانه‌های نوین آبیاری در تهران برگزارشد
نشست علمی سامانه‌های نوین آبیاری
 
مجری نشست‌های علمی کتابخانه حسینیه ارشاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با علام این خبر گفت: در راستای ترویج علم در کشور، این کتابخانه ماهانه دوبار اقدام به برگزاری نشست‌های علمی می‌کند و این‌بار بخش کشاورزی میهمان این کتابخانه است.
مهدی زارع افزود: "آشنایی با سامانه‌های نوین آبیاری و بهره‌وری آب در ایران"، عنوان نشستی است که 26 دی‌ماه سال جاری از ساعت 10 صبح در محل کتابخانه حسینیه ارشاد برپا می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: مخاطبان این نشست علمی، تمامی اقشار مردم هستند و قرار است تجارب عموم مردم به مجری نشست‌های علمی کتابخانه حسینیه ارشاد ادامه داد: اشتراک گذاشته شود و استاد مربوطه، پیرامون آخرین دستاوردها و وضعیت موجود کشور سخنرانی کند.
این دوره آموزشی برای عموم مردم آزاد است و به‌صورت رایگان برگزار می‌شود.
زارع تصریح کرد: گسترش فرهنگ کتابخوانی و ترویج علم باید در کشور نهادینه شود، بنابراین در برنامه داریم که دوره‌هایی با موضوع‌های مختلف برپا کنیم.
وی در پایان یادآور شد: از عموم مردم دعوت می‌شود برای افزایش فرهنگ خود، در بخش‌های مختلف علمی و نسبت به علاقه‌مندی خود در این نشست‌ها شرکت کنند.
گفتنی است، نشست علمی سامانه‌های نوین آبیاری و بهره‌وری آب در ایران روز پنج‌شنبه 26 دی‌ماه سال جاری در محل کتابخانه حسینیه ارشاد از ساعت 10 تا 12 میهمان علاقه‌مندان است.
 
منبع : iana.ir
 
سامانه‌های نوین آبیاری,آبیاری نوین,انواع آبیاری,روشهای آبیاری,برگزاری نشست سامانه‌های نوین آبیاری,بهره‌وری آب,آشنایی با  روشهای نوین آبیاری,
 
 

نوشته شده در 22/10/1392 ساعت 22:53:57 توسط محمد یزدانی


بازگشت به صفحه آبیاری


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید