معرفی کتاب کشاورزی


محصولات ارگانیک
وظیفه بانک کشاورزی کمک به صنعتی شدن بخش کشاورزی است
وظیفه بانک کشاورزی کمک به صنعتی شدن بخش کشاورزی است

وظیفه بانک کشاورزی کمک به صنعتی شدن بخش کشاورزی است

مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی، روز چهارشنبه اول بهمن ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات خلیج فارس با روسای شعب و کارکنان ستاد مدیریت استان هرمزگان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی، روز چهارشنبه اول بهمن ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات خلیج فارس با روسای شعب و کارکنان ستاد مدیریت استان هرمزگان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان هرمزگان ، دکتر شهید زاده  در این جلسه ضمن قدر دانی از حضور فعال کارکنان استان هرمزگان گفت : هم اکنون در حال برنامه ریزی و بررسی برای تفویض اختیارات بیشتر به مدیریتها و شعب هستیم تا پروژه های نظارتی با مطالعات استانی را متمرکز کنیم زیرا شعب مجاور گمرکات به دلیل ظرفیت های فراوان به توجه بیشتری نیاز دارند.
وی با اشاره به کوچک سازی و چابک سازی ادارات مرکزی تاکید کرد: انسان زمانی توانمند می شود که اختیارات و حرکت روبه جلو داشته باشد .
شهید زاده گفت:  برای اینکه بهترین بانک در نظام اقتصادی کشور شویم باید تمامی شعب بانک همسو باشند  و در این راستا ما هم در ستاد مرکز تصمیماتی را اتخاذ خواهیم کرد که باعث ایجاد هم افزایی شده و منجر به بروز خلاقیت شود.
مدیر عامل بانک کشاورزی  با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای اصلاح اساسنامه بانک افزود : امیدوار هستیم در صورت ایجاد تغییرات جدید ، مجمع بانک مرجع نهایی تصمیم گیری باشد و امکان رقابت پذیری با بانک های خصوصی نیز مهیا شود .
وی تأکید کرد : حل معضلات یکی از جدی ترین راهکارهای اصلی توسعه بخش کشاورزی است و کشاورزی در شرایط فعلی بدون صنعتی شدن نمی تواند در اقتصاد کشور جایگاه موفقی داشته باشد ، بنابراین برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری باید مشکل کشاورزی را حل کنیم.
دکتر شهید زاده  در بخش پایانی سخنان خود گفت : سهم بخش کشاورزی در پرداخت تسهیلات نظام بانکی طی سال گذشته 4/9 درصد بوده که بیش از 90 درصد آن توسط بانک کشاورزی پرداخت شده است . 
بر اساس این گزارش ، رییس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک درادامه برنامه های سفر کاری خود به استان هرمزگان روز پنج شنبه دوم بهمن ماه از شعب خلیج فارس ، امام خمینی (ره) و مرکزی بندر عباس بازدید کرد و ضمن ارائه راهکارهای اجرایی برای تحقق اهداف بانک ، سهم تعهدات سپرده ای شعب مورد بازدید را به تناسب ظرفیت کاری و بازارهای اقتصادی حوزه عمل شعبه افزایش داد. 
دیدار مدیر عامل بانک با استاندار و معاونان از دیگر برنامه های کاری سفر وی به این استان بود.

نوشته شده در 04/11/1393 شنبه ساعت 18:08:46 توسط مهندس احمد یزدانی


بازگشت به صفحه ترویج و توسعه کشاورزی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


روش فعالیت در انجمن