گرانی مرغ در راه است
گرانی مرغ در راه است

تحولات بازار مرغ و ماهی/ گرانی مرغ در راه است

 
تحولات بازار مرغ و ماهی/ گرانی مرغ در راه استاکوفارس: رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت:با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و افزایش تقاضا پیش بینی می شود که قیمت هر کیلو مرغ با افزایش 300 تومانی روبرو شود.
  
به گزارش اکوفارس مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت:  نرخ مرغ زنده درب مرغداری 4 هزار و 300 ، آماده به طبخ در کشتارگاه 5 هزار و 950 ،توزیع به واحد های صنفی 6 هزار و 100 و فروش در مراکز خرده فروشی 6 هزار و 700 تومان است.
 
به گفته وی هر کیلو ران مرغ با نرخ 6 هزار و 200 تومان در خرده فروشی ها به فروش می رسد.
 
یوسف خانی با اشاره به وضعیت قیمت مرغ در فرارسیدن اربعین حسینی گفت: با توجه به افزایش تقاضا پیش بینی می شود که قیمت هر کیلو مرغ با افزایش 300 تومانی روبرو شود.
 
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از ثبات نرخ ماهی در بازار خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر نرخ هر کیلو شیر جنوب 22 هزار ، قزل آلا14 هزار ،تیلاپیا 19 هزار  و قزل سالمون 16 هزار تومان است.

نوشته شده در 29/08/1395 شنبه ساعت 02:00:44 توسط samira


بازگشت به صفحه طیور


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید
روش فعالیت در انجمن کشاورزی


مشاوره خصوصی

بهشت

طراحی سازه های کشاورزی بر مبنای مکانیزم شاز که در کره ماه برای اولین بار انجام پذیرفته می تواند پرشی بسوی کشاورزی و تولید خاک مرغوب از بهشت برین باشد.

 


شرکت بساک