۳۰۰ میلیارد ریال از مطالبات سویاکاران مازندران پرداخت شد
۳۰۰ میلیارد ریال از مطالبات سویاکاران مازندران پرداخت شد

۳۰۰ میلیارد ریال از مطالبات سویاکاران مازندران پرداخت شد

 
دانه سویا
از آغاز فصل خرید تضمینی دانه روغنی سویا در مازندران، بیش از ۱۵ هزار و ۷۸۰ تن سویا از کشاورزان استان خریداری و ۳۰۰ میلیارد ریال از مطالبات سویاکاران مازندران پرداخت شد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت غله منطقه دو کشور، سید محمد جعفری اظهار داشت: تاکنون بیش از 90 درصد از مطالبات سویاکاران مازندران بالغ بر 300 میلیارد ریال به از طریق سامانه ویژه خرید تضمینی محصولات کشاورزی پرداخت شد.
 
مدیرعامل غله منطقه دو کشور با اشاره به اینکه سازمان جهاد کشاورزی پیش بینی خرید 11 هزار تن سویا را کرده بود، عنوان کرد: با خرید بیش از 15 هزار و 780 تن دانه روغنی سویا میزان خرید این محصول در استان مازندران از پیش بینی خرید آن عبور کرده است.
 
جعفری افزود: 10 مرکز خرید تضمینی با آمادگی کامل کماکان فرآیند خرید دانه روغنی سویا را در استان مازندران انجام می‌دهد.
 
جزییات برنامه های هفته پژوهش و فنّاوری مازندران
 
محمد حسین فاطمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران  جزئیات هفته پژوهش و فنّاوری مازندران را اعلام کرد.
 
دبیر استانی هفته پژوهش و فنّاوری مازندران با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فنّاوری استان در محل دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل افتتاح شده و تا عصر روز  پنج‌شنبه بر روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود، از همه دانشگاهیان جهت بازدید از نمایشگاه فوق دعوت کرد.
 
فاطمی درباره، برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران استانی اشاره کرد و افزود: مراسم تجلیل از پژوهشگران و فنّاوران برتر استان عصر فردا به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار خواهد شد.
 
برگزاری همایش سلامت کارکنان صنعت آب و برق
 
در هفتاد و یکمین جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق مازندران، ضمن تاکید بر سلامت روانی و جسمانی کارکنان، مقرر شد همایش سلامت با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سلامت کارکنان شرکتهای آب و برق استان، اواخر آذرماه  برگزار شود.
 
ذبیح‌الله ذاکری رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان با تاکید بر اینکه تلاش کنیم برای جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش هزینه‌ها، مردم و مشترکان خدمات خود را در منزل دریافت کنند، اظهار داشت: تلاش شبانه‌روزی همکاران در ارائه خدمات به مشترکان منجر به کسب رتبه برتر توسط چهار شرکت صنعت آب و برق در جشنواره استانی شهید رجایی شد.
 
افتتاح باجه پست در پایانه مسافری مرکز مازندران
 
با حضور مدیران کل استانی و مسئولان شهرستانی، باجه پستی مستقر در پایانه مسافری "دولت "مرکز این استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
احمد آفرین محمد زاده، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این مراسم گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی مازندران و حجم بالای تردد مسافر و گردشگر می‌طلبد تا نگاه خاصی به حوزه حمل و نقل و جابجایی کالا و مسافر آن شود.
 
وی به افتتاح باجه پستی در پایانه‌های مسافری اشاره کرد و گفت: این حرکت در راستای ساماندهی جابجایی بار و کالا صورت گرفته است.

نوشته شده در 17/09/1395 چهارشنبه ساعت 22:38:21 توسط samira


بازگشت به صفحه صنایع غذایی


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید